ماسون کش

آنتی شیطان

آسیب شناسی اجتماعی و وارونی یک پدیده مخرب

تأثير داستان سریال‌هایی كه بر مهم‌ترین نهاد جامعه يعني خانواده تمركز كرده‌اند، ما را بر آن می‌دارد كه بپرسيم چگونه ممكن است سریال‌های ماهواره‌ای بر افزايش آمار طلاق، رواج بي‌مرزي در روابط زن و مرد و در نهایت زوال خانواده‌ای كه متشكل از زن و شوهر و فرزندان است، اثر بگذارد؟ دکتر پيمان جبلی استاد دانشگاه امام صادق (ع) در ارتباط با آمار مربوط به بینندگان برنامه‌های ماهواره‌ای می‌گوید: در میان مخاطبان برنامه‌های ماهواره‌ای، فیلم و سریال بيشتر بیننده دارد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 21:21  توسط ماسون کش  | 

دخترانی که بابچه به‌خانه بخت می‌روند!

در یکی از سریال های ترکی شبکه جم کلاسیک داشتن فرزند برای دختران مجرد بالای ۱۵سال کاملا عادی جلوه داده می شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 21:14  توسط ماسون کش  | 

آیا «بی.بی.سی» رسانه فرقه ضاله بهائیت است؟

یکی از مواردی که مسئولان سرویس جهانی «بی‌.بی.‌سی» و نیز گزارشگران تاریخ بخش فارسی آن، خواسته یا ناخواسته، از کنار آن گذشته و یا آن را بسیار کمرنگ نشان داده‌اند، حضور و کارآیی انکار نشدنی بهایی مشهور، حسن موقر بالیوزی و دیگر بهائیان در سطوح جدی و سیاستگذاری این رسانه است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۰ساعت 15:6  توسط ماسون کش  | 

پشت پرده تلویزیون «من و تو» +عکس

تلویزیون من و تو اولین تجربه کاری کیوان و مرجان عباسی نیست، تجربه مدیریتی آنها در بحث رسانه به شبکه ماهواره‌ای «ببین تی.وی» برمی‌گردد که در واقع اولین شبکه تلویزیون اینترنتی فارسی زبان بوده است و در مقایسه با تلویزیون من وتو از بعد منابع مالی یک دست گرمی ساده و کم هزینه تلقی می‌شود. ببین تی وی که با مجموعه‌ای ۶ تا ۱۰ نفره اداره می‌شده است محل آموزش دست اندر کارهای اصلی تلویزیون من و تو یعنی رها اعتمادی، تیام بصیر و سیاوش حبیی است.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر ۱۳۹۰ساعت 6:58  توسط ماسون کش  | 

پشت پرده مجریان هم جنس گرای شبکه من و تو

«سالومه-سيدي نيا» هم يكي از مجريان ضد دين و مطلقه اي است كه در قالب يك برنامه درجه سه، به تمسخر نظام و دستاوردهاي علمي ايران مشغول است.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۰ساعت 14:33  توسط ماسون کش  |